DLTC > Toernooien > DLTC Buitink Sport 2000 Open

Info

New or Forgotten?

Welkom bij het DLTC Buitink Sport 2000 Open 21 t/m 27 augustus 2017

SPEELSCHEMA'S

Herenenkel HE 3 : Herenenkel 3
  HE 4 : Herenenkel 4
  HE 5 : Herenenkel 5
  HE 6 : Herenenkel 6
  HE 7 : Herenenkel 7
  HE 8 : Herenenkel 8
  HE 9 : Herenenkel 9
Herendubbel HD 3 : Herendubbel 3
  HD 4 : Herendubbel 4
  HD 5 : Herendubbel 5
  HD 6 : Herendubbel 6
  HD 7 : Herendubbel 7
  HD 8 : Herendubbel 8
Damesenkel DE 5 : Damesenkel 5
  DE 7 : Damesenkel 7
  DE 8 : Damesenkel 8
Damesdubbel DD 4 : Damesdubbel 4
  DD 5 : Damesdubbel 5
  DD 6 : Damesdubbel 6
  DD 7 : Damesdubbel 7
  DD 8 : Damesdubbel 8
Gemengddubbel GD 3 : Gemengddubbel 3
  GD 5 : Gemengddubbel 5
  GD 6 : Gemengddubbel 6
  GD 7 : Gemengddubbel 7
  GD 8 : Gemengddubbel 8

FINALES

HE 3 1. Jeroen van Gils   2. Ruud Vaessen  
HE 4 1. Luuk Lubberink   2. Steven de Wildt  
HE 5 Martijn Brugmans (1) - Yorrick Veldkamp 6-4 7-5
HE 6 Tim van Reem (4) - Yorrick Veldkamp (2) 6-1 4-6 6-3
HE 7 Erwin van Oorspronk (1) - Eric Philippo (3) 6-2 6-2
HE 8 Sander Struijk - Michel de Vries (3) 6-7 7-5 6-1
HE 9 1. Edwin van den Vijver   2. Tim Boevé  
HD 3 1. Mart Fox/ Jan-Willem Nijenkamp   2. Noah ten Veen/ Jeroen van Gils  
HD 4 1. Luuk Lubberink/ Ruud Vaessen   2. Floris ter Beke/ Mark Groeneweg  
HD 5 Ties Wijnen/ Erwin Viester - David van Zijl/ Steven de Wildt 6-4 7-6
HD 6 Fred van Essen/ Frits Tieman (1) - Mark van der Tol/ Frank Eikenaar (2) 7-6 6-1
HD 7 Peter van Reem/ Harold Oostendorp (1) - Pablo van der Ven/ Ramon Marcus 6-1 6-3
HD 8 1. Arjan Welleweerd/ Harmen Timmer   2. Hermen Schutte/ Marc Sanders  
DE 5 1. Noortje Schaeffer   2. Mandy Middelburg  
DE 7 Linda te Lindert (1) - Laura Halfwerk (2) 6-3 6-0
DE 8 Hanneke Schaap-van Wensveen (2) - Martine Wijnbergen (1) 6-2 6-2
DD 4 1. Lisan Wijnbergen/ Suzanne Koopman   2. Joanita Oud/ Nanda Leushuis  
DD 5 1. Jenneke van Sleen-Plette/ Medie de Bie   2. Angelique Kleine Schaars/ Marieke Duhne  
DD 6 1. Jorien Kraijenbrink/ Linda te Lindert   2. Trees van der Vegt/ Sita Bergmeijer  
DD 7 Majorie van Beest/ Marleen de Roos - Patty Meijer/ Sandra Beij (2) 6-4 1-6 6-2
DD 8 1. Christa Jager/ Odine Stempher   2. Rianne Blaauw/ Laura Halfwerk  
GD 3 1. Bas Bierhof/ Sophie van Tol   2. Nanda Leushuis/ Maurice Laarhoven  
GD 5 Karlijn Brands/ Steven Wassink (1) - Mark Gijsbertse/ Marloes Roerdink 6-1 6-3
GD 6 Christa Lubberts-de Winter/ Maarten Cuijpers (1) - Sita Bergmeijer/ Harold Oostendorp 6-2 6-1
GD 7 Nicole Lubberink-Gouw/ Eric Philippo (1) - Anke Schellekens/ Joris Nolens 6-3 6-3
GD 8 1. Wynanda Kleine Schaars/ Hans Laus   2. Tessa van Giersbergen/ Arjan Welleweerd  

Volg het toernooi LIVE met onze APP PLANMYSPORT

MOBIELDownload de app uit de Apple iStore of Google Play Store of ga naar www.planmysportapp.com.
Inloggen op de app is niet noodzakelijk, maar wel handig voor de selfservice. Klik na het opstarten op de homepage op de quicklink TOERNOOIEN en kies daar dit toernooi. Meer uitleg? Bekijk deze film.

Toernooibepalingen Buitink Sport 2000 Open 2017